Inwestycje


Lawendowy Zakątek

Rzeszów, ul. Jazowa

Lawendowy Zakątek

Rzeszów, ul. Jazowa

Inwestycja na ulicy Jazowej w Rzeszowie (3,9 km od centrum Rzeszowa) to nowoczesne osiedle składające się z 43 dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie szeregowej z miejscem parkingowym przed każdym z budynków z wewnętrznymi drogami, chodnikami, o wysokim standardzie wykończenia, oddawanych w stanie deweloperskim z własnym ogrzewaniem.

Obecnie realizowany jest II etap inwestycji, który obejmuje budowę 10 budynków dwukondygnacyjnych, w zabudowie szeregowej.

Dostępne mieszkania to:

Trzypokojowe o pow.

•       53,26  m kw. z własnym ogródkiem od 56 m kw. do 266 m kw.

•       67,86 m kw. z dużym tarasem

Każde  mieszkanie położone na parterze budynku posiada taras i ogródek zielony, natomiast mieszkania na I piętrze posiadają  duży taras oraz balkon.

Istnieje możliwość zakupu garażu lub komórki lokatorskiej.

Mieszkańcy osiedla Lawendowy Zakątek będą mieli pod ręką niemal całą potrzebną do  codziennego życia infrastrukturę. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują  się szkoła podstawowa oraz dwa przedszkola, publiczny plac zabaw . Bardzo blisko jest do osiedlowego Domu Kultury oraz centrum handlowego.

Mieszkania położone na parterze budynku posiadają taras i ogródek zielony, natomiast mieszkania na I piętrze posiadają 2 balkony.

Do ceny mieszkania należy doliczyć koszt przyłączy w wysokości 3000 zł.

Istnieje możliwość zakupu garażu w cenie 25.000 zł. 

Mieszkańcy osiedla Lawendowy Zakątek będą mieli pod ręką niemal całą potrzebną do codziennego życia infrastrukturę. W niedalekiej okolicy znajdują się szkoła podstawowa oraz dwa przedszkola. Bardzo blisko jest do osiedlowego Domu Kultury oraz centrum handlowego.


Osiedle Kolbego II Etap

ul. Tarnowska

Osiedle Kolbego II Etap

ul. Tarnowska

Mieszkania w pięciokondygnacyjnym budynku, jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe.

W każdym budynku znajduje się winda, obsługująca podziemny garaż i kondygnacje naziemne. Dzięki temu z windy będzie można wejść do samochodu, nie wychodząc z budynku. 


Osiedle Ropczycka

Rzeszów, ul. Ropczycka

Osiedle Ropczycka

Rzeszów, ul. Ropczycka

Kameralne osiedle Ropczycka to zespół mieszkań i szeregówek zlokoalizowanych w cichej i komfortowej, zachodniej części Rzeszowa.

Ta nowoczesna inwestycja wyróżnia się nowatorską architekturą oraz niską, jednorodzinną zabudową.

Doskonałe umiejscowienie inwestycji zapewni nabywcy spokój od wielkomiejskiego zgiełku, a także wygodę szybkiego dostępu do rozrywkowego oraz kulturowego życia oferowanego przez miasto.