Inwestycje


Wieniawskiego 59

Wieniawskiego 59

Wieniawskiego 59

Wieniawskiego 59

Inwestycja położona cichej i spokojnej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, przedszkola, szkoła podstawowa.
Wieniawskiego 59 jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum Rzeszowa, poprzez ulice Łukasiewicza, Paderewskiego oraz Lwowską. 

W pierwszym budynku zaprojektowane zostały 22 mieszkania o powierzchni od 35 mkw do 80 mkw, każde z mieszkań ma dostęp do przestronnego tarasu, oraz komórki lokatorskiej.

W celu zapewnienia Państwu wysokiego komfortu użytkowania lokali mieszkalnych, każdy z budynków wyposażony zostanie w windy.

Termin rozpoczęcia realizacji inwestycji: Sierpień 2018

Przewidywany termin zakończenia inwestycji: IV kwartał 2019


OSIEDLE KAROLINY

BŁOGOSŁAWIONEJ KAROLINY

OSIEDLE KAROLINY

BŁOGOSŁAWIONEJ KAROLINY

Inwestycja Osiedle Karoliny to kompleks 5 budynków wielorodzinnych położonych przy ul. Bł. Karoliny w Rzeszowie. W 8 - piętrowych budynkach znajdować się będą parkingi podziemne, zaś kondygnacja 0 (parter) dla komfortu mieszkańców przeznaczona zostanie pod działalności handlowo usługowe takie jak: sklepy spożywcze, salon fryzjerski, restauracja itp. W bliskim sąsiedztwie inwestycji usytuowana jest szkoła podstawowa nr. 18, przedszkole publiczne nr 33, oraz żłobek.

Co w pobliżu?

  • dyskont spożywczy
  • pizzeria
  • przychodnia rodzinna 
  • osiedlowy plac 
  • tereny zielone
  • bardzo dobra komunikacja z centrum Rzeszowa oraz szybki dojazd do autostrady A4

Inwestycja oferuje małe kawalerki jak również duże 4 pokojowe mieszkania ze spektakularnymi 40 metrowymi tarasami  na dachu.


W mieszkaniach zostanie zastosowane ekologiczne ogrzewanie z sieci miejskiej poprzez logotermy.
Inwestycja zostanie oddana do użytku w 3 kwartale 2019 roku.


Wikana Square

Lenartowicza

Wikana Square

Lenartowicza

WIKANA  SQUARE

Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia, która wyróżnia obiekt spośród wielu inwestycji na rynku mieszkaniowym w Rzeszowie.

Szeroka gama mieszkań

W ofercie aż 275 mieszkań o różnorodnej powierzchni  ( od 29 m2  do  134 m2) i funkcjonalnym układzie. Każde posiada balkon, taras lub loggie, by jeszcze bardziej cieszyć się doskonałą lokalizacją w centrum miasta. Praca zespołu doświadczonych projektantów zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Garaże podziemne i miejsca postojowe zewnętrzne zapewnią komfort parkowania mieszkańcom. Na parterze budynku swoje miejsce znajdą lokale usługowe, które usprawnią i poprawią jakość życia mieszkańców.

Idealna lokalizacja

Osiedle Wikana Square usytuowano w centrum Rzeszowa przy ulicy Lenartowicza, w sąsiedztwie Hali Podpromie, Apart Hotelu i bulwarów nad Wisłokiem. To doskonałe miejsce dla osób ceniących prestiżową lokalizację, szybki dostęp do obiektów handlowych i sportowych, a także szkół i przedszkoli. 

Inwestycja Wikana Square jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.


Osiedle na Wzgórzu

Skrzyżowanie ulic Mokra Strona oraz Stokowa

Osiedle na Wzgórzu

Skrzyżowanie ulic Mokra Strona oraz Stokowa

OSIEDLE NA WZGÓRZU 

INWESTYCJA  OSIEDLE NA WZGÓRZU to efekt współpracy firm 
INŻYNIERII RZESZÓW S.A.  oraz IR DEVELOPMENT SP.Z.O.O. SP.K.

Największym atutem Osiedla na Wzgórzu jest atrakcyjne położenie na widokowej działce z funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz świetnym dojazdem do centrum Rzeszowa oraz do Tyczyna.

W bliskiej odległości  znajdziemy sklepy samoobsługowe, przedszkola, szkołę podstawową, oraz przystanki autobusowe MPK, czyli wszystko to co potrzeba do komfortowego życia. 

OSIEDLE  NA WZGÓRZU  to inwestycja, która obejmować będzie budowę 24 domów w zabudowie szeregowej na widokowej działce przy skrzyżowaniu ulic Mokra Strona oraz Stokowa na osiedlu Biała w Rzeszowie.

Domy zostaną usytuowane na dużych działkach o powierzchni od 2 do 6 ar.

Powierzchnia każdego z domów to 136,8 m2 w tym garaż 18,2 m2.

Planowane rozpoczęcie inwestycji I zadanie – wrzesień 2018  

 STANDARD WYKONANIA

Do wyboru dwa standardy wykończenia:

·      stan surowy zamkniety

·      stan deweloperski

 Ceny za Stan Surowy Zamknięty.

Stan surowy zamknięty segment środkowy  396 000 zł

Stan surowy zamknięty segment narożny działka 3,4-4,47 ar  449 000 zł

Stan surowy zamknięty segment narożny działka 5,41-6,06 ar    475 000 zł

Stan deweloperski za dopłatą + 90 000 zł obejmuje:

Standard deweloperski obejmuje:

Wykończenie domu wewnątrz: rozprowadzone zostaną wszystkie media : Wewnętrzna instalacja gazowa – piec gazowy wraz z armaturą i grzejnikami, Wewnętrzna instalacja wodno – kanalizacyjna, Wewnętrzna instalacja elektryczna (tablice rozdzielcze, okablowanie, gniazdka elektryczne, włączniki elektryczne), Ogrzewanie podłogowe w łazience, Instalacje TV, Instalacja internetowa,

Ponad to wykonane zostaną tynki gipsowe, cementowo-wapienne w łazienkach oraz wylewki na podłogach. Do budynku doprowadzone zostaną media: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja.

Wykończenie domu na zewnątrz:  chodnik oraz miejsce postojowe z kostki brukowej. Elewacja budynku wykonana zostanie zgodnie z przedstawioną wizualizacją.


PADEREWSKIEGO PARK

ul. Paderewskiego, Rzeszów

PADEREWSKIEGO PARK

ul. Paderewskiego, Rzeszów

Paderewskiego Park to nowa inwestycja na mapie Rzeszowa.

Składać się będzie z trzech 10-piętrowych budynków. Co to będzię ją wyróżniać?  - nowoczesna architektura z wszystkimi jej udogodnieniami, ciepła, neutralna kolorystyka nawiązująca do trendu bliskości z naturą, oraz prosta  forma z wyrazistymi liniami. 

Na osiedlu znajdzie się pasaż punktów handlowo-usługowych, które zaspokoją bieżące potrzeby mieszkańców. Na wyciągnięcie ręki będzie również przedszkole, szkoła, sklepy spożywcze, dom kultury i park.

Paderewskiego Park oferuje bogaty wachlarz metraży i układów mieszkań od 27 do niespełna 80 m2. Przestronne kawalerki, najbardziej popularne, ustawne dwu i trzy-pokojowe mieszkania, jak również nowość na rynku rzeszowskim, czyli 5-pokojowe mieszkania do 80m2, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Komfortu mieszkania dopełnią balkony i widokowe tarasy, jak również miejsca postojowe w garażu oraz komórki lokatorskie.

Osiedle Paderewskiego Park to najwyższy komfort mieszkania z gwarancją uroków życia w spokojnej, zielonej dzielnicy miasta.


Porąbki Premium

Porąbki, Rzeszów

Porąbki Premium

Porąbki, Rzeszów

PORĄBKI PREMIUM to I etap nietuzinkowej zabudowy terenu przy ulicy Porąbki w Rzeszowie.

Kilka naniesionych na siebie brył, dach dwuspadowy, duże okna - gwarantujące optymalne nasłonecznienie, taras, garaż, ogrodzenie w formie modnego gabionu, a to wszystko wynokane z najwyższej jakości materiałów. 

Do wyboru domy o powierzchni całkowitej 198,84 m2 lub 148,44 m2, usytuowane na działkach o powierzchni 8-10 arów.

Inwestycja w ostatnim etapie budowy, zakończenie planowane na jesień 2018r. Domy zostaną wykończone do stanu deweloperskiego PLUS.

Nad całością inwestycji czuwa Inżynieria Rzeszów, firma z ugruntowaną pozycją na rynku, słynąca z najwyższej jakości wykonania.


Osiedle Laurowa

ul. Laurowa, Tyczyn

Osiedle Laurowa

ul. Laurowa, Tyczyn

Osiedle Laurowa to nowoczesny kompleks, łączący w sobie ciekawą architekturę, elegancję i wygodę.

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Laurowej. Osiedle składa się z zespołu czterokondygnacyjnych, energooszczędnych budynków.  Przy inwestycji nie zabraknie ścieżek spacerowych, placów zabaw oraz odpowiedniej ilości miejsc postojowych.

W sąsiedztwie znajdziemy  domy o niskiej zabudowie, samo osiedle otoczone jest piękną zielenią co daje poczucie wysokiej jakości życia, które ciężko osiągnąć mieszkając w ścisłym centum miasta. A jeśli mowa o centrum Rzeszowa, to dojazd zajmie nam  około 10 minut.


ZACISZE SPACEROWEJ

UL. SPACEROWA , RZESZÓW

ZACISZE SPACEROWEJ

UL. SPACEROWA , RZESZÓW

Osiedle “Zacisze Spacerowej” położone jest w uroczej oraz zielonej lokalizacji przy ul. Spacerowej w Rzeszowie. Otoczenie jednorodzinnej zabudowy przepełnione jest wielkomiejskim rytmem życia, a z okien inwestycji rozciąga się widok na panoramę miasta. Inwestycja składa się z 12 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej, co podnosi kameralność inwestycji oraz zapewnia ciszę i komfort dla swoich mieszkańców.

W odległości kilku minut samochodem znajdują się: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, Uniwersytet Rzeszowski, Delikatesy Centrum, Galeria Handlowa Plaza, restauracja, przystanek MPK, dzięki temu masz łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury, jednocześnie mieszkając w spokojnej i zielonej okolicy.


Przy Lwowskiej

Lwowska 163

Przy Lwowskiej

Lwowska 163

Przy Lwowskiej to delikatne w swojej architekturze, a jednocześnie bardzo funkcjonalne osiedle złożone z zaledwie 22 mieszkań w metrażach od 32 - 58 mkw. 
Inwestycja jest skierowana przede wszystkim do osób, które szukają w Rzeszowie wysokiej jakości oraz niskiego budownictwa za rozsądne pieniądze. 

Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki, natomiast te na piętrach I i II balkony. 
Dla wygody mieszkańców budynek został wyposażony w parkingi zarówno podziemny jak i naziemny. 


Osiedle Kielanówka

Osiedle Kielanówka

Osiedle Kielanówka

Osiedle Kielanówka

Osiedle Staroniwskie znajduje się w pięknej, zacisznej okolicy, na terenie byłej cegielni w Kielanówce, gm. Boguchwała, przy drodze powiatowej nr 1434R. Otoczenie i położenie osiedla zapewnia mieszkańcom komfort wypoczynku i zamieszkania. Obecnie na terenie osiedla znajduje się 8 wielorodzinnych budynków mieszkalnych oddawanych do użytkowania sukcesywnie od 2010 r., kolejne są w trakcie realizacji. Na osiedlu funkcjonuje samoobsługowy sklep spożywczy, apteka i przychodnia, oddział banku oraz zakład fryzjerski. 

Drogi wewnętrzne wykonano z nawierzchni asfaltowej, parkingi z płyt ażurowych. W centralnej części działki, wewnątrz zabudowy mieszkaniowej zaprojektowano tereny rekreacyjne. Tworzą je spacerowe trakty piesze z ławeczkami, placyki zabaw dla dzieci, placyki spotkań, tereny zieleni urządzonej. Wejścia główne do budynków zlokalizowano po obwodzie zewnętrznym osiedla. Niektóre budynki posiadają także wejścia od strony terenów rekreacyjnych. Osiedle dostosowane jest do zamieszkania przez osoby niepełnosprawne.


SkyRes

ul. Lubelska / ul. Warszawska

SkyRes

ul. Lubelska / ul. Warszawska

SkyRes Mieszkania to część niezwykle prestiżowej inwestycji pod nazwą kompleks biurowo-mieszkaniowy SkyRes. Wyjątkowa lokalizacja niemalże w samym sercu Rzeszowa jest wprost idealna dla osób ceniących sobie wielkomiejski styl życia.

Nowoczesny design budynków, wysoki standard wykończenia, garaże podziemne

spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Wśród ponad 300 mieszkań usytuowanych na 19 piętrach są zarówno niewielkie mieszkania dwupokojowe, jak i luksusowe apartamenty położone na najwyższych kondygnacjach, z zapierającym dech widokiem na Rzeszów.
 

Kompleks SkyRes położony jest pomiędzy ul. Lubelską, a ul. Warszawską, w samym centrum Rzeszowa. Stąd wszędzie można dotrzeć pieszo – do najmodniejszej galerii w mieście, kin, kompleksów sportowych, klubów, restauracji. Zaledwie kilka minut zajmie dojazd do autostrady A4, a kilkanaście do Lotniska Rzeszów - Jasionka.

Mieszkania SkyRes to również świetna inwestycja. Powstają bowiem tuż przy biurowcu SkyRes Warszawska, pierwszym takim wielkopowierzchniowym obiekcie klasy A w Rzeszowie. Swoje biura mają tu nowoczesne firmy oraz międzynarodowe korporacje m.in. PwC, Deloitte. W planach zaś jest już kolejny biurowiec SkyRes Lubelska (ok. 17 tyś m2 ).

Kompleks SkyRes to luksusowy adres i ostatnia możliwość kupna mieszkania w tak atrakcyjnej lokalizacji.


Bella Dolina

Rzeszów ul.Lubelska

Bella Dolina

Rzeszów ul.Lubelska

Bella Dolina zlokalizowana jest w jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic Rzeszowa – przy ulicy Lubelskiej. Gwarantuje łatwy dostęp do komunikacji publicznej, a przede wszystkim niesamowitą dostępność komunikacyjną (autostrada, obwodnica północna miasta, most Mazowieckiego, lotnisko). Stąd wszędzie jest blisko. Jednocześnie to miejsce bezpieczne i oddalone od miejskiego zgiełku. Bez wątpienia to najważniejsze czynniki decydujące o wyborze mieszkania.


Wrzosowe Aleje

Zaczernie k. Rzeszowa

Wrzosowe Aleje

Zaczernie k. Rzeszowa

Osiedle WRZOSOWE ALEJE zlokalizowane jest w miejscowości Zaczernie 995, zaledwie 6 km od Rynku Głównego w Rzeszowie. Lokalizację cechuje dogodna komunikacja, łatwy dojazd do centrum Rzeszowa i wszystkich głównych węzłów komunikacyjnych, w tym dworca kolejowego i lotniska w Jasionce.

Wrzosowe Aleje to  kameralny kompleks 19 domów (90,18 m2). Osiedle będzie doskonałym wyborem dla wszystkich poszukujących spokojnego miejca do życia i jednocześnie korzystających z udogodnień jakie niesie za sobą lokalizacja w sąsiedztwie serca Rzeszowa.

    SPOKÓJ

Kup dom szeregowy wrzosowe aleje, a spełnisz marzenie o własnych czterech kątach w prestiżowym, a zarazem zacisznym miejscu. Oferujemy pomoc przy załatwianiu formalności (kredyt, notariusz itp.)

    BEZPIECZEŃSTWO

Ceny już od 279 000 za 90 m2 w stanie surowym zamkniętym z elewacją, kostką brukową i ogrodzeniem panelowym. 

    GWARANCJA

Inwestycja gwarantowana rachunkiem powierniczym. 

       Osiedle Słoneczne Tarasy

Rzeszów, ul. Strzelnicza

Osiedle Słoneczne Tarasy

Rzeszów, ul. Strzelnicza

Osiedle SŁONECZNE TARASY to kolejny etap zabudowy mieszkaniowej powstający przy ulicy Strzelniczej, w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Staroniwa w Rzeszowie.

Ciekawa, nowoczesna architektura, duży plac zabaw dla dzieci oraz różnorodność oferty mieszkań powodują, że każdy, kto ceni sobie jakość życia znajdzie tu swoje wymarzone mieszkanie. A wysoka jakość materiałów budowlanych w połączeniu z zastosowaniem nowoczesnych technologiizapewnia naszej inwestycji piękny, estetyczny i niepowtarzalny wygląd.

Łącznie zaprojektowano 76 mieszkań 2, 3, 4 i 5 pokojowych wraz z miejscami postojowymi  w garażu podziemnym i na parkingu zewnętrznym.


Szklane Tarasy - ST 55- Armii Krajowej

Rzeszów, ul. Armii Krajowej

Szklane Tarasy - ST 55- Armii Krajowej

Rzeszów, ul. Armii Krajowej

Przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Paderewskiego powstać ma 17-piętrowy wieżowiec o wysokości 60 m. Zaplanowana jest także 60 metrowa ściana zieleni, która będzie pełniła funkcję naturalnego filtra powietrza.

Budynek wyróżniać ma nowoczesny design inspirowany światowej klasy inwestycjami i wysoki poziom wykończenia, świetna lokalizacja oraz funkcjonalność mieszkań.

W budynku znajdować się będzie 98 mieszkań o metrażu od 33 mkw do 123 mkw oraz cztery lokale usługowe połoózne na 1 i 2 piętrze, natomiast na parterze i pod obiektem będą parkingi na 132 miejsca.

Oprócz tego, zadbamy o rozrywkę i atrakcje sportowe, a także stan zdrowia każdego mieszkańca naszej nowej inwestycji - mówi Paweł Preisner, właściciel firmy deweloperskiej Szklane Tarasy, inwestora obiektu.

Z wyższych pięter zobaczyć będzie można panoramę Rzeszowa i okolic. Budynek zapewniony będzie miał bezpośredni wjazd na aleję Armii Krajowej, mieszkańcy mają uniknąć korków na ulicach dojazdowych. dzięki czemu zapewniony będzie sprawny dojazd do centrum miasta oraz do węzła autostrady A4

Według zapowiedzi inwestora – Szklane Tarasy - będzie tam też letnie kino plenerowe, plac zabaw oraz naprawa rowerów. Wokół są sklepy, park i tereny zielone, apteki, poczta czy lokale usługowe i biurowe.


Krasne Village

Krasne

Krasne Village

Krasne

Inwestycja

Oferujemy Państwu domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku według indywidualnego projektu, usytuowanych na działkach o powierzchni 4ar (400m2) w kształcie prostokąta. Domy posiadają powierzchnię użytkową 145m2 wraz z garażem. Wjazd na działki bezpośrednio z drogi asfaltowej.

Lokalizacja

Znakomita lokalizacja osiedla Krasne Village to połączenie bezproblemowego dojazdu do centrum Rzeszowa z atrakcjami ładnej, spokojnej okolicy podrzeszowskiej miejscowości Krasne. Dzięki dobremu skomunikowaniu z Rzeszowem mieszkańcy Krasnego mogą cieszyć się życiem w spokojnym otoczeniu, nie rezygnując ze współczesnych wygód stolicy Podkarpacia. Jednocześnie na miejscu mieszkańcy osiedla mają dostęp do placówek edukacyjnych, przedszkoli i szkół, poczty, obiektów sportowych i rekreacyjnych, przychodni zdrowia, sklepów i galerii handlowych (Auchan, Leroy Merlin). Okolice dużego miasta, wygoda i dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy, a jednocześnie spokój i przyroda to idealne warunki do zakupu domu.


Osiedle Herbowa

Rzeszów, ul. Herbowa

Osiedle Herbowa

Rzeszów, ul. Herbowa

Osiedle Herbowa to zespół nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie usytuowane w uroczej i cichej dzielnicy Rzeszowa. To lokalizacja wymarzona dla rodzin z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury komunikacyjnej.

Osiedle znajduje się w pobliżu szkół, przedszkoli, placówek służby zdrowia oraz sklepów. Dogodny dojazd zarówno przez ul.Kwiatkowskiego/Jana Pawła jak i przez ul. Sikorskiego, sprawia, że łatwo i szybko można dotrzeć do centrum miasta.


Lawendowy Zakątek II

Rzeszów, ul. Jazowa

Lawendowy Zakątek II

Rzeszów, ul. Jazowa

Inwestycja przy ulicy Jazowej w Rzeszowie (3,9 km od centrum Rzeszowa) to nowoczesne osiedle składające się z 43 dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie szeregowej z miejscem parkingowym przed każdym z budynków z wewnętrznymi drogami, chodnikami, o wysokim standardzie wykończenia, oddawanych w stanie deweloperskim z własnym ogrzewaniem.

Obecnie realizowany jest II etap inwestycji, który obejmuje budowę 10 budynków dwukondygnacyjnych, w zabudowie szeregowej.

Dostępne mieszkania to:

Trzypokojowe o pow.

•       53,26  m kw. z własnym ogródkiem od 56 m kw. do 266 m kw.

•       67,86 m kw. z dużym tarasem

Każde  mieszkanie położone na parterze budynku posiada taras i ogródek zielony, natomiast mieszkania na I piętrze posiadają  duży taras oraz balkon.

Istnieje możliwość zakupu garażu lub komórki lokatorskiej.

Mieszkańcy osiedla Lawendowy Zakątek będą mieli pod ręką niemal całą potrzebną do  codziennego życia infrastrukturę. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują  się szkoła podstawowa oraz dwa przedszkola, publiczny plac zabaw . Bardzo blisko jest do osiedlowego Domu Kultury oraz centrum handlowego.

Mieszkania położone na parterze budynku posiadają taras i ogródek zielony, natomiast mieszkania na I piętrze posiadają 2 balkony.

Do ceny mieszkania należy doliczyć koszt przyłączy w wysokości 3000 zł.

Istnieje możliwość zakupu garażu w cenie 30.000 zł. 

Mieszkańcy osiedla Lawendowy Zakątek będą mieli pod ręką niemal całą potrzebną do codziennego życia infrastrukturę. W niedalekiej okolicy znajdują się szkoła podstawowa oraz dwa przedszkola. Bardzo blisko jest do osiedlowego Domu Kultury oraz centrum handlowego.


Urocza 10

Rzeszów, ul. Urocza 10

Urocza 10

Rzeszów, ul. Urocza 10

Urocza 10 jest kameralną inwestycją zlokalizowaną przy ul. Uroczej 10 w Rzeszowie, oferującą piękne mieszkania dwu lub trzypokojowe od 42 do 65 mkw z balkonami lub ogródkami o powierzchni nawet do 120 mkw.

Jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających cichego i spokojnego osiedla, jednocześnie zlokalizowanego blisko centrum miasta.

Ten jedynie cztero piętrowy budynek, bez ciasnej zabudowy dookoła, stanowi idealne rozwiązanie dla osób stroniących od wysokiego budownictwa.

Mimo, że Urocza 10 jest osiedlem małym, nie odbiega niczym od standardów oferowanych przez Dewelopera.

W każdym mieszkaniu będzie istniała możliwość zamontowania jednego klimatyzatora typu split na etapie realizacji inwestycji.

Dodatkowo dla wygody zastosowano parkingi podziemne oraz komórki lokatorskie zlokalizowane bezpośrednio w garażu.


Dębowy Park

Rzeszów, ul. Miła

Dębowy Park

Rzeszów, ul. Miła

Osiedle "Dębowy Park" powstaje w ustronnej części Rzeszowa, komfortowo oddalonej od miejskiego zgiełku. Dobra lokalizacja osiedla, w sąsiedztwie najważniejszych arterii komunikacyjnych, umożliwi jego mieszkańcom szybki dojazd do centrum miasta.

Dopracowane do ostatniego szczegółu osiedle, odznaczające się wysoką jakością i solidnością wykonania, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dębowy Park powstał z myślą o tych, dla których szczególnie ważne jest zachowanie równowagi pomiędzy aktywnym życiem zawodowym a komfortowym odpoczynkiem.


Osiedle Ropczycka

Rzeszów, ul. Ropczycka

Osiedle Ropczycka

Rzeszów, ul. Ropczycka

Kameralne osiedle Ropczycka to zespół mieszkań i szeregówek zlokoalizowanych w cichej i komfortowej, zachodniej części Rzeszowa.

Ta nowoczesna inwestycja wyróżnia się nowatorską architekturą oraz niską, jednorodzinną zabudową.

Doskonałe umiejscowienie inwestycji zapewni nabywcy spokój od wielkomiejskiego zgiełku, a także wygodę szybkiego dostępu do rozrywkowego oraz kulturowego życia oferowanego przez miasto.


Osiedle Tarnopolska

Rzeszów, ul. Tarnopolska

Osiedle Tarnopolska

Rzeszów, ul. Tarnopolska

Osiedle Tarnopolska to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i wygodę, a zarazem chcących mieszkać w Rzeszowie.
W skład osiedla wchodzić będzie 10 domów w zabudowie bliźniaczej oraz dom jednorodzinny.
Osiedle położone jest w południowej części Rzeszowa w dzielnicy Budziwój, w której znajdują się szkoła, przedszkola oraz sklepy. Dogodny dojazd zarówno przez ul. Kwiatkowskiego/Jana Pawła i Herbową jak i przez Sikorskiego i Herbową sprawia, że łatwo i szybko można dotrzeć do centrum Rzeszowa.


Domy w zabudowie bliźniaczej

Rzeszów Słocina

Domy w zabudowie bliźniaczej

Rzeszów Słocina

Inwestycja obejmuje budowę 6 domów w zabudowie bliźniaczej. Domy charakteryzuje przyjazna architektura wykorzystująca eleganckie i trwałe materiały gwarantujące wysoki komfort użytkowania.

Projekty domów zostały starannie przemyślane tak, aby na powierzchni 85 m2 uzyskać wygodne mieszkanie składające się z czterech pokoi, dwóch łazienek, aneksu kuchennego oraz pomieszczenia gospodarczego i strychu.


Budynek usługowo - handlowy z częścią hotelowo - gastronomiczną

Rzeszów, ul. Armii Krajowej

Budynek usługowo - handlowy z częścią hotelowo - gastronomiczną

Rzeszów, ul. Armii Krajowej

Nowoczesny biurowiec z częścią hotelowo - gastronomiczną i podziemnym parkingiem.

Istnieje możliwość zakupu lokali i miejsc postojowych oraz ich wynajem.

Cena zakupu:

lokal użytkowy - 6 500 zł netto / m2,

miejsce postojowe - 30 000 zł netto.

Wynajem lokali - 40 zł netto / m2


Wszelkie informacje o planowanej inwestycji, rzuty kondygnacji oraz rezerwacja lokali użytkowych pod numerem 501 227 384.


Orzechowe Sady

Zaczernie

Orzechowe Sady

Zaczernie

„Orzechowe Sady” zlokalizowane są w Zaczerniu, przy granicy z Rzeszowem. Lokalizacja osiedla zapewnia szybki dostęp do centrum miasta oraz portu lotniczego Rzeszów-Jasionka. Niedaleko znajdują się: przystanek komunikacji miejskiej, sklep spożywczy, przedszkole i szkoła.

To idealne miejsce do rodzinnego życia. Inwestycja ma charakter zamkniętego osiedla – obszar inwestycji będzie ogrodzony, a tereny zielone zagospodarowane.

Inwestycja składać się będzie z sześciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Charakteryzuje je nowoczesna forma, wysokiej jakości wykończenie - granitowe parapety i schody oraz przestronne tarasy. Osiedle niewątpliwie będzie się korzystnie wyróżniać na tle otaczającej zabudowy.


Osiedle domów jednorodzinnych w Niechobrzu

Niechobrz


Osiedle Zielone Tarasy

Rzeszów, ul. Św. Rocha

Osiedle Zielone Tarasy

Rzeszów, ul. Św. Rocha

Osiedle Zielone Tarasy cechuje niska zabudowa oraz niestandardowe rozwiązania architektoniczne. Elegancja i prestiż widoczne są w dbałości o szczegóły oraz wysokim standardzie wykończenia. Każdy budynek powstaje według oryginalnego projektu, dlatego Osiedle wyróżnia się na tle innych.

Miejsca postojowe zaprojektowano w wielostanowiskowych garażach podziemnych. Do dyspozycji mieszkańców pozostają także ogólnodostępne miejsca postojowe, zlokalizowane przed budynkami, w pasie drogi osiedlowej.

Cena mieszkania nie zawiera kosztu zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym w wysokości 25000  zł oraz ceny komórki lokatorskiej (obowiązkowej dla każdego mieszkania) w wysokości 500 zł.


ST Galicja

Matysówka


Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty

Rzeszów, ul. Kornela Makuszyńskiego

Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty

Rzeszów, ul. Kornela Makuszyńskiego

Inwestycja „Osiedle Makuszyńskiego APARTAMENTY” to zespół trzech nowoczesnych budynków wielorodzinnych, czterokondygnacyjnych, przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.


Dzielnica Parkowa

Rzeszów, ul. Paderewskiego

Dzielnica Parkowa

Rzeszów, ul. Paderewskiego

Dzielnica Parkowa - to nowa inwestycja zlokalizowana u zbiegu ulic Paderewskiego i Witolda w sąsiedztwie Parku im. Szafera.

Osiedle powstaje w odpowiedzi na potrzeby ludzi szukających mieszkania z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum Rzeszowa. Pięćdziesiąt typów funkcjonalnych mieszkań o rozpiętościach metrażowych od 30 do 130 metrów kwadratowych ze zróżnicowanymi rozkładami gwarantuje, że każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie. Spójna i nowoczesna architektura osiedla usytuowanego w spokojnej i zielonej części miasta, w pobliżu stref rekreacyjnych, to przestrzeń dla wymagających.


Osiedle Kolbego II Etap

ul. Tarnowska

Osiedle Kolbego II Etap

ul. Tarnowska

Mieszkania w pięciokondygnacyjnym budynku, jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe.

W każdym budynku znajduje się winda, obsługująca podziemny garaż i kondygnacje naziemne. Dzięki temu z windy będzie można wejść do samochodu, nie wychodząc z budynku. 


Lawendowy Zakątek

Rzeszów, ul. Jazowa

Lawendowy Zakątek

Rzeszów, ul. Jazowa

Inwestycja na ulicy Jazowej w Rzeszowie (3,9 km od centrum Rzeszowa) to nowoczesne osiedle składające się z 43 dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie szeregowej z miejscem parkingowym przed każdym z budynków z wewnętrznymi drogami, chodnikami, o wysokim standardzie wykończenia, oddawanych w stanie deweloperskim z własnym ogrzewaniem.

Obecnie realizowany jest II etap inwestycji, który obejmuje budowę 10 budynków dwukondygnacyjnych, w zabudowie szeregowej.

Dostępne mieszkania to:

Trzypokojowe o pow.

•       53,26  m kw. z własnym ogródkiem od 56 m kw. do 266 m kw.

•       67,86 m kw. z dużym tarasem

Każde  mieszkanie położone na parterze budynku posiada taras i ogródek zielony, natomiast mieszkania na I piętrze posiadają  duży taras oraz balkon.

Istnieje możliwość zakupu garażu lub komórki lokatorskiej.

Mieszkańcy osiedla Lawendowy Zakątek będą mieli pod ręką niemal całą potrzebną do  codziennego życia infrastrukturę. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują  się szkoła podstawowa oraz dwa przedszkola, publiczny plac zabaw . Bardzo blisko jest do osiedlowego Domu Kultury oraz centrum handlowego.

Mieszkania położone na parterze budynku posiadają taras i ogródek zielony, natomiast mieszkania na I piętrze posiadają 2 balkony.

Do ceny mieszkania należy doliczyć koszt przyłączy w wysokości 3000 zł.

Istnieje możliwość zakupu garażu w cenie 25.000 zł. 

Mieszkańcy osiedla Lawendowy Zakątek będą mieli pod ręką niemal całą potrzebną do codziennego życia infrastrukturę. W niedalekiej okolicy znajdują się szkoła podstawowa oraz dwa przedszkola. Bardzo blisko jest do osiedlowego Domu Kultury oraz centrum handlowego.


Zielona Słocina

Rzeszów, ul. Słocińska

Zielona Słocina

Rzeszów, ul. Słocińska

Osiedle "Zielona Słocina" to 41 segmentów mieszkalnych.

Domy w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 74,91 m² (segment środkowy) oraz 77,63 m² (segment skrajny) z możliwością rozbudowy poddasza. Segment znajduje się na działce o powierzchni 1 ar (segment środkowy) oraz 1,8 ara (segment skrajny).

Układ pomieszczeń:

Na parterze znajduje się salon, kuchnia, WC oraz pomieszczenie gospodarcze.
Na piętrze znajdują się dwa pokoje (z możliwością adaptacji na trzy pokoje).


ZIG ZAK HOUSE

ul. Grabskiego

ZIG ZAK HOUSE

ul. Grabskiego

Jest to pierwszy obiekt na Podkarpaciu inspirowany perełkami architektury światowej.

ZIG ZAK HOUSE to przede wszystkim:
- niepowtarzalny design
- świetna lokalizacja - bespośrednio przy deptaku miejskim róg ulicy Kwiatkowskiego i  ulicy Grabskiego
- różnorodność powierzchni dostępnych mieszkań od 25m 2 do 110 m 2
- pasaż handlowo-usługowy z restauracją i apteką 
- parking podziemny i naziemny

ZIG ZAK HOUSE to obiekt wkomponowany architektonicznie w otoczenie, na którym zostanie posadowiony. Bezpośrednie graniczenie obiektu z deptakiem miejskim zapewnia szybki dostęp to atrakcji jakie oferuje zagospodarowanie miejskie.  Plac zabaw, przedszkole, apteki, sklepy i restauracja to tylko kilka możliwości, które mieszkaniec ZIG ZAKHOUSE będzie miał na wyciągnięcie ręki.

W inwestycji dostępne są również lokale użytkowe na parterze oraz wyższych kondygnacjach. Istnieje możliwość zakupu, wynajmu lokali użytkowych oraz ich łączenia w celu uzyskania żądanej powierzchni.
 

Ceny mieszkań:

do cen podanych w wyszukiwarce nalezy doliczyć koszty zakupu miejsca postojowego (25.900 zł. ) i komórki lokatorskiej (5.500 zł.)

Ceny lokali:

Zakup: 6300 zł netto / m2

Wynajem: 40 zł netto / m2


Szklane Tarasy Etap IV

Rzeszów, ul. Strażacka

Szklane Tarasy Etap IV

Rzeszów, ul. Strażacka

Inwestycja SZKLANE TARASY  to kompleks wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Obiekty te wyróżniają się swoją nowoczesną architekurą, Zaprojektowane zostały w taki sposób, aby każde mieszkanie było funkcjonalne i przytulne. Obecnie na osiedlu znajdują się 4 budynki i jest to łącznie aż 147 lokali mieszkalnych.

W najbliższym czasie osiedle powiększy się o kolejne 5 nowoczesnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Będzie się w nich znajdować 145 lokali mieszkalnych.

W ofercie znajdują się mieszkania o różnym metrażu od  28m2 do  66m2, są zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami (posiadają duże tarasy). 

W budynkach znajdują sie podziemne garaże i komórki lokatorskie. Cena miejsca postojowego wynosi 25 tyś zł a komórki od 5 - 7 tyś zł.

Całe osiedle jest przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wieniawskiego 59
nowość

Inwestycja położona cichej i spokojnej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, przedszkola, szkoła podstawowa. Wieniawskiego 59 jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum Rzeszowa, poprzez ulice Łukasiewicza, Paderewskiego oraz Lwo…


OSIEDLE KAROLINY
w sprzedaży

Inwestycja Osiedle Karoliny to kompleks 5 budynków wielorodzinnych położonych przy ul. Bł. Karoliny w Rzeszowie. W 8 - piętrowych budynkach znajdować się będą parkingi podziemne, zaś kondygnacja 0 (parter) dla komfortu mieszkańców przeznaczona zosta…


Wikana Square
w sprzedaży

WIKANA  SQUARE Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia, która wyróżnia obiekt spośród wielu inwestycji na rynku mieszkaniowym w Rzeszowie. Szeroka gama mieszkań W ofercie aż…


Osiedle na Wzgórzu
nowość

OSIEDLE NA WZGÓRZU  INWESTYCJA  OSIEDLE NA WZGÓRZU  to efekt współpracy firm  INŻYNIERII RZESZÓW S.A.   oraz  IR DEVELOPMENT SP.Z.O.O. SP.K . Największym atutem Osiedla na Wzgórzu jest atrakcyjne położenie na widokowej działce z funkcjo…


PADEREWSKIEGO PARK
nowość

Paderewskiego Park to nowa inwestycja na mapie Rzeszowa. Składać się będzie z trzech 10-piętrowych budynków. Co to będzię ją wyróżniać?  - nowoczesna architektura z wszystkimi jej udogodnieniami, ciepła, neutralna kolorystyka nawiązująca do tr…


Porąbki Premium
w sprzedaży

PORĄBKI PREMIUM  to I etap nietuzinkowej zabudowy terenu przy ulicy Porąbki w Rzeszowie. Kilka naniesionych na siebie brył, dach dwuspadowy, duże okna - gwarantujące optymalne nasłonecznienie, taras, garaż, ogrodzenie w formie modnego gabionu, …


Osiedle Laurowa
w sprzedaży

Osiedle Laurowa to nowoczesny kompleks, łączący w sobie ciekawą architekturę, elegancję i wygodę. Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Laurowej. Osiedle składa się z zespołu czterokondygnacyjnych, energooszczędnych budynków.  Przy inwestycj…


ZACISZE SPACEROWEJ

Osiedle “Zacisze Spacerowej” położone jest w uroczej oraz zielonej lokalizacji przy ul. Spacerowej w Rzeszowie. Otoczenie jednorodzinnej zabudowy przepełnione jest wielkomiejskim rytmem życia, a z okien inwestycji rozciąga się widok na panoramę mi…


Przy Lwowskiej
w sprzedaży

Przy Lwowskiej to delikatne w swojej architekturze, a jednocześnie bardzo funkcjonalne osiedle złożone z zaledwie 22 mieszkań w metrażach od 32 - 58 mkw.  Inwestycja jest skierowana przede wszystkim do osób, które szukają w Rzeszowie wysokiej jako…


Osiedle Kielanówka
nowość

Osiedle Staroniwskie znajduje się w pięknej, zacisznej okolicy, na terenie byłej cegielni w Kielanówce, gm. Boguchwała, przy drodze powiatowej nr 1434R. Otoczenie i położenie osiedla zapewnia mieszkańcom komfort wypoczynku i zamieszkania. Obecnie na…


SkyRes
w sprzedaży

SkyRes Mieszkania to część niezwykle prestiżowej inwestycji pod nazwą kompleks biurowo-mieszkaniowy SkyRes. Wyjątkowa lokalizacja niemalże w samym sercu Rzeszowa jest wprost idealna dla osób ceniących sobie wielkomiejski styl życia. Nowo…


Bella Dolina
nowość

Bella Dolina zlokalizowana jest w jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic Rzeszowa – przy ulicy Lubelskiej. Gwarantuje łatwy dostęp do komunikacji publicznej, a przede wszystkim niesamowitą dostępność komunikacyjną (autostrada, obwodnica pół…


Wrzosowe Aleje
nowość

Osiedle WRZOSOWE ALEJE zlokalizowane jest w miejscowości Zaczernie 995, zaledwie 6 km od Rynku Głównego w Rzeszowie. Lokalizację cechuje dogodna komunikacja, łatwy dojazd do centrum Rzeszowa i wszystkich głównych węzłów komunikacyjnych, w tym dworca…


Osiedle Słoneczne Tarasy
nowość

„ Osiedle  SŁONECZNE TARASY ”  to kolejny etap zabudowy mieszkaniowej powstający przy ulicy  Strzelniczej , w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Staroniwa w Rzeszowie. Ciekawa, nowoczesna architektura, duży plac zabaw dla dzi…


Szklane Tarasy - ST 55- Armii Krajowej
w sprzedaży

Przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Paderewskiego powstać ma 17-piętrowy wieżowiec o wysokości 60 m. Zaplanowana jest także 60 metrowa ściana zieleni, która będzie pełniła funkcję naturalnego filtra powietrza. Budynek wyróżniać ma nowoczesn…


Krasne Village
w sprzedaży

Inwestycja Oferujemy Państwu domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku według indywidualnego projektu, usytuowanych na działkach o powierzchni 4ar (400m2) w kształcie prostokąta. Domy posiadają powierzchnię użytkową 145…


Osiedle Herbowa
ostatnie domy

Osiedle Herbowa to zespół nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie usytuowane w uroczej i cichej dzielnicy Rzeszowa. To lokalizacja wymarzona dla rodzin z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury komuni…


Lawendowy Zakątek II
w sprzedaży

Inwestycja przy ulicy Jazowej w Rzeszowie (3,9 km od centrum Rzeszowa) to nowoczesne osiedle składające się z 43 dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie szeregowej z miejscem parkingowym przed każdym z budynków z wewnętrznymi drogami, chodnikami, o …


Urocza 10
w sprzedaży

Urocza 10 jest kameralną inwestycją zlokalizowaną przy ul. Uroczej 10 w Rzeszowie, oferującą piękne mieszkania dwu lub trzypokojowe od 42 do 65 mkw z balkonami lub ogródkami o powierzchni nawet do 120 mkw. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób sz…


Dębowy Park
w sprzedaży

Osiedle "Dębowy Park" powstaje w ustronnej części Rzeszowa, komfortowo oddalonej od miejskiego zgiełku. Dobra lokalizacja osiedla, w sąsiedztwie najważniejszych arterii komunikacyjnych, umożliwi jego mieszkańcom szybki dojazd do centrum miasta. …


Osiedle Ropczycka
ostatnie mieszkania

Kameralne  osiedle Ropczycka to zespół mieszkań i szeregówek zlokoalizowanych   w cichej i komfortowej, zachodniej części Rzeszowa. Ta nowoczesna inwestycja wyróżnia się nowatorską architekturą oraz niską, jednorodzinną zabudową. Doskonał…


Osiedle Tarnopolska
ostatnie domy

Osiedle Tarnopolska to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i wygodę, a zarazem chcących mieszkać w Rzeszowie. W skład osiedla wchodzić będzie 10 domów w zabudowie bliźniaczej oraz dom jednorodzinny. Osiedle położone jest w południowe…


Domy w zabudowie bliźniaczej
inwestycja planowana

Inwestycja obejmuje budowę 6 domów w zabudowie bliźniaczej. Domy charakteryzuje przyjazna architektura wykorzystująca eleganckie i trwałe materiały gwarantujące wysoki komfort użytkowania. Projekty domów zostały starannie przemyślane tak, aby n…


Budynek usługowo - handlowy z częścią hotelowo - gastronomiczną
inwestycja planowana

Nowoczesny biurowiec z częścią hotelowo - gastronomiczną i podziemnym parkingiem. Istnieje możliwość zakupu lokali i miejsc postojowych oraz ich wynajem. Cena zakupu: lokal użytkowy - 6 500 zł netto / m2, miejsce postojowe - 30…


Orzechowe Sady
w sprzedaży

„Orzechowe Sady” zlokalizowane są w Zaczerniu, przy granicy z Rzeszowem. Lokalizacja osiedla zapewnia szybki dostęp do centrum miasta oraz portu lotniczego Rzeszów-Jasionka. Niedaleko znajdują się: przystanek komunikacji miejskiej, sklep spożywczy, …


Osiedle domów jednorodzinnych w Niechobrzu
w sprzedaży

Osiedle domów jednorodzinnych zbudowanych wegług indywidualnego projektu. Powierzchnia domów wynosi 150 m2 + garaż 30 m2 w bryle budynku. Każdy z domów znajduje się na działce o powierzchni ok. 12 arów. Osiedle jest ogrodzone, posiada wewn…


Osiedle Zielone Tarasy
w sprzedaży

Osiedle Zielone Tarasy  cechuje niska zabudowa oraz niestandardowe rozwiązania architektoniczne. Elegancja i prestiż widoczne są w dbałości o szczegóły oraz wysokim standardzie wykończenia. Każdy budynek powstaje według oryginalnego projektu, dlateg…


ST Galicja
w sprzedaży

Nowoczesne domy jednorodzinne, energooszczędne, położone w malowniczym miejscu, otoczonym pięknym lasem w Matysówce k. Rzeszowa (7,5 km od centrum Rzeszowa, dojazd 14 min do centrum miasta. Z domów roztaczają się widoki na panoramę Rzeszowa ora…


Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty
w sprzedaży

Inwestycja „Osiedle Makuszyńskiego APARTAMENTY” to zespół trzech nowoczesnych budynków wielorodzinnych, czterokondygnacyjnych, przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.


Dzielnica Parkowa
w sprzedaży

Dzielnica Parkowa - to nowa inwestycja zlokalizowana u zbiegu ulic Paderewskiego i Witolda w sąsiedztwie Parku im. Szafera. Osiedle powstaje w odpowiedzi na potrzeby ludzi szukających mieszkania z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z do…


Osiedle Kolbego II Etap
ostatnie mieszkania

Mieszkania w pięciokondygnacyjnym budynku, jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe. W każdym budynku znajduje się winda, obsługująca podziemny garaż i kondygnacje naziemne. Dzięki temu z windy będzie można wejść do samochodu, nie wychodząc z budyn…


Lawendowy Zakątek
ostatnie mieszkania

Inwestycja na ulicy Jazowej w Rzeszowie (3,9 km od centrum Rzeszowa) to nowoczesne osiedle składające się z 43 dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie szeregowej z miejscem parkingowym przed każdym z budynków z wewnętrznymi drogami, chodnikami, o wy…


Zielona Słocina
zakończona sprzedaż

Osiedle "Zielona Słocina" to 41 segmentów mieszkalnych. Domy w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 74,91 m² (segment środkowy) oraz 77,63 m² (segment skrajny) z możliwością rozbudowy poddasza. Segment znajduje się na działce o powierzc…


ZIG ZAK HOUSE
zakończona sprzedaż

Jest to pierwszy obiekt na Podkarpaciu inspirowany perełkami architektury światowej. ZIG ZAK HOUSE to przede wszystkim: - niepowtarzalny design - świetna lokalizacja - bespośrednio przy deptaku miejskim róg ulicy Kwiatkowskiego i  ulicy Grab…


Szklane Tarasy Etap IV
zakończona sprzedaż

Inwestycja SZKLANE TARASY   to kompleks wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Obiekty te wyróżniają się swoją nowoczesną architekurą, Zaprojektowane zostały w taki sposób, aby każde mieszkanie było funkcjonalne i przytulne. Obecnie na osiedlu znajd…