Inwestycje domy jednorodzinne


Zielona Słocina

Rzeszów, ul. Słocińska

Zielona Słocina

Rzeszów, ul. Słocińska

Osiedle "Zielona Słocina" to 41 segmentów mieszkalnych.

Domy w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 74,91 m² (segment środkowy) oraz 77,63 m² (segment skrajny) z możliwością rozbudowy poddasza. Segment znajduje się na działce o powierzchni 1 ar (segment środkowy) oraz 1,8 ara (segment skrajny).

Układ pomieszczeń:

Na parterze znajduje się salon, kuchnia, WC oraz pomieszczenie gospodarcze.
Na piętrze znajdują się dwa pokoje (z możliwością adaptacji na trzy pokoje).


ST Galicja

Matysówka


Wrzosowe Aleje

Zaczernie k. Rzeszowa

Wrzosowe Aleje

Zaczernie k. Rzeszowa

Osiedle WRZOSOWE ALEJE zlokalizowane jest w miejscowości Zaczernie 995, zaledwie 6 km od Rynku Głównego w Rzeszowie. Lokalizację cechuje dogodna komunikacja, łatwy dojazd do centrum Rzeszowa i wszystkich głównych węzłów komunikacyjnych, w tym dworca kolejowego i lotniska w Jasionce.

Wrzosowe Aleje to  kameralny kompleks 19 domów (90,18 m2). Osiedle będzie doskonałym wyborem dla wszystkich poszukujących spokojnego miejca do życia i jednocześnie korzystających z udogodnień jakie niesie za sobą lokalizacja w sąsiedztwie serca Rzeszowa.

    SPOKÓJ

Kup dom szeregowy wrzosowe aleje, a spełnisz marzenie o własnych czterech kątach w prestiżowym, a zarazem zacisznym miejscu. Oferujemy pomoc przy załatwianiu formalności (kredyt, notariusz itp.)

    BEZPIECZEŃSTWO

Ceny już od 279 000 za 90 m2 w stanie surowym zamkniętym z elewacją, kostką brukową i ogrodzeniem panelowym. 

    GWARANCJA

Inwestycja gwarantowana rachunkiem powierniczym. 

       Krasne Village

Krasne

Krasne Village

Krasne

Inwestycja

Oferujemy Państwu domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku według indywidualnego projektu, usytuowanych na działkach o powierzchni 4ar (400m2) w kształcie prostokąta. Domy posiadają powierzchnię użytkową 145m2 wraz z garażem. Wjazd na działki bezpośrednio z drogi asfaltowej.

Lokalizacja

Znakomita lokalizacja osiedla Krasne Village to połączenie bezproblemowego dojazdu do centrum Rzeszowa z atrakcjami ładnej, spokojnej okolicy podrzeszowskiej miejscowości Krasne. Dzięki dobremu skomunikowaniu z Rzeszowem mieszkańcy Krasnego mogą cieszyć się życiem w spokojnym otoczeniu, nie rezygnując ze współczesnych wygód stolicy Podkarpacia. Jednocześnie na miejscu mieszkańcy osiedla mają dostęp do placówek edukacyjnych, przedszkoli i szkół, poczty, obiektów sportowych i rekreacyjnych, przychodni zdrowia, sklepów i galerii handlowych (Auchan, Leroy Merlin). Okolice dużego miasta, wygoda i dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy, a jednocześnie spokój i przyroda to idealne warunki do zakupu domu.


Domy w zabudowie bliźniaczej

Rzeszów Słocina

Domy w zabudowie bliźniaczej

Rzeszów Słocina

Inwestycja obejmuje budowę 6 domów w zabudowie bliźniaczej. Domy charakteryzuje przyjazna architektura wykorzystująca eleganckie i trwałe materiały gwarantujące wysoki komfort użytkowania.

Projekty domów zostały starannie przemyślane tak, aby na powierzchni 85 m2 uzyskać wygodne mieszkanie składające się z czterech pokoi, dwóch łazienek, aneksu kuchennego oraz pomieszczenia gospodarczego i strychu.


Porąbki Premium

Porąbki, Rzeszów

Porąbki Premium

Porąbki, Rzeszów

PORĄBKI PREMIUM to I etap nietuzinkowej zabudowy terenu przy ulicy Porąbki w Rzeszowie.

Kilka naniesionych na siebie brył, dach dwuspadowy, duże okna - gwarantujące optymalne nasłonecznienie, taras, garaż, ogrodzenie w formie modnego gabionu, a to wszystko wynokane z najwyższej jakości materiałów. 

Do wyboru domy o powierzchni całkowitej 198,84 m2 lub 148,44 m2, usytuowane na działkach o powierzchni 8-10 arów.

Inwestycja w ostatnim etapie budowy, zakończenie planowane na jesień 2018r. Domy zostaną wykończone do stanu deweloperskiego PLUS.

Nad całością inwestycji czuwa Inżynieria Rzeszów, firma z ugruntowaną pozycją na rynku, słynąca z najwyższej jakości wykonania.


Osiedle Tarnopolska

Rzeszów, ul. Tarnopolska

Osiedle Tarnopolska

Rzeszów, ul. Tarnopolska

Osiedle Tarnopolska to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i wygodę, a zarazem chcących mieszkać w Rzeszowie.
W skład osiedla wchodzić będzie 10 domów w zabudowie bliźniaczej oraz dom jednorodzinny.
Osiedle położone jest w południowej części Rzeszowa w dzielnicy Budziwój, w której znajdują się szkoła, przedszkola oraz sklepy. Dogodny dojazd zarówno przez ul. Kwiatkowskiego/Jana Pawła i Herbową jak i przez Sikorskiego i Herbową sprawia, że łatwo i szybko można dotrzeć do centrum Rzeszowa.


Osiedle na Wzgórzu

Skrzyżowanie ulic Mokra Strona oraz Stokowa

Osiedle na Wzgórzu

Skrzyżowanie ulic Mokra Strona oraz Stokowa

OSIEDLE NA WZGÓRZU 

INWESTYCJA  OSIEDLE NA WZGÓRZU to efekt współpracy firm 
INŻYNIERII RZESZÓW S.A.  oraz IR DEVELOPMENT SP.Z.O.O. SP.K.

Największym atutem Osiedla na Wzgórzu jest atrakcyjne położenie na widokowej działce z funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz świetnym dojazdem do centrum Rzeszowa oraz do Tyczyna.

W bliskiej odległości  znajdziemy sklepy samoobsługowe, przedszkola, szkołę podstawową, oraz przystanki autobusowe MPK, czyli wszystko to co potrzeba do komfortowego życia. 

OSIEDLE  NA WZGÓRZU  to inwestycja, która obejmować będzie budowę 24 domów w zabudowie szeregowej na widokowej działce przy skrzyżowaniu ulic Mokra Strona oraz Stokowa na osiedlu Biała w Rzeszowie.

Domy zostaną usytuowane na dużych działkach o powierzchni od 2 do 6 ar.

Powierzchnia każdego z domów to 136,8 m2 w tym garaż 18,2 m2.

Planowane rozpoczęcie inwestycji I zadanie – wrzesień 2018  

 STANDARD WYKONANIA

Do wyboru dwa standardy wykończenia:

·      stan surowy zamkniety

·      stan deweloperski

 Ceny za Stan Surowy Zamknięty.

Stan surowy zamknięty segment środkowy  396 000 zł

Stan surowy zamknięty segment narożny działka 3,4-4,47 ar  449 000 zł

Stan surowy zamknięty segment narożny działka 5,41-6,06 ar    475 000 zł

Stan deweloperski za dopłatą + 90 000 zł obejmuje:

Standard deweloperski obejmuje:

Wykończenie domu wewnątrz: rozprowadzone zostaną wszystkie media : Wewnętrzna instalacja gazowa – piec gazowy wraz z armaturą i grzejnikami, Wewnętrzna instalacja wodno – kanalizacyjna, Wewnętrzna instalacja elektryczna (tablice rozdzielcze, okablowanie, gniazdka elektryczne, włączniki elektryczne), Ogrzewanie podłogowe w łazience, Instalacje TV, Instalacja internetowa,

Ponad to wykonane zostaną tynki gipsowe, cementowo-wapienne w łazienkach oraz wylewki na podłogach. Do budynku doprowadzone zostaną media: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja.

Wykończenie domu na zewnątrz:  chodnik oraz miejsce postojowe z kostki brukowej. Elewacja budynku wykonana zostanie zgodnie z przedstawioną wizualizacją.


Osiedle domów jednorodzinnych w Niechobrzu

Niechobrz


Osiedle Herbowa

Rzeszów, ul. Herbowa

Osiedle Herbowa

Rzeszów, ul. Herbowa

Osiedle Herbowa to zespół nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie usytuowane w uroczej i cichej dzielnicy Rzeszowa. To lokalizacja wymarzona dla rodzin z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury komunikacyjnej.

Osiedle znajduje się w pobliżu szkół, przedszkoli, placówek służby zdrowia oraz sklepów. Dogodny dojazd zarówno przez ul.Kwiatkowskiego/Jana Pawła jak i przez ul. Sikorskiego, sprawia, że łatwo i szybko można dotrzeć do centrum miasta.


Osiedle Ropczycka

Rzeszów, ul. Ropczycka

Osiedle Ropczycka

Rzeszów, ul. Ropczycka

Kameralne osiedle Ropczycka to zespół mieszkań i szeregówek zlokoalizowanych w cichej i komfortowej, zachodniej części Rzeszowa.

Ta nowoczesna inwestycja wyróżnia się nowatorską architekturą oraz niską, jednorodzinną zabudową.

Doskonałe umiejscowienie inwestycji zapewni nabywcy spokój od wielkomiejskiego zgiełku, a także wygodę szybkiego dostępu do rozrywkowego oraz kulturowego życia oferowanego przez miasto.

Zielona Słocina
zakończona sprzedaż

Osiedle "Zielona Słocina" to 41 segmentów mieszkalnych. Domy w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 74,91 m² (segment środkowy) oraz 77,63 m² (segment skrajny) z możliwością rozbudowy poddasza. Segment znajduje się na działce o powierzc…


ST Galicja
w sprzedaży

Nowoczesne domy jednorodzinne, energooszczędne, położone w malowniczym miejscu, otoczonym pięknym lasem w Matysówce k. Rzeszowa (7,5 km od centrum Rzeszowa, dojazd 14 min do centrum miasta. Z domów roztaczają się widoki na panoramę Rzeszowa ora…


Wrzosowe Aleje
nowość

Osiedle WRZOSOWE ALEJE zlokalizowane jest w miejscowości Zaczernie 995, zaledwie 6 km od Rynku Głównego w Rzeszowie. Lokalizację cechuje dogodna komunikacja, łatwy dojazd do centrum Rzeszowa i wszystkich głównych węzłów komunikacyjnych, w tym dworca…


Krasne Village
w sprzedaży

Inwestycja Oferujemy Państwu domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku według indywidualnego projektu, usytuowanych na działkach o powierzchni 4ar (400m2) w kształcie prostokąta. Domy posiadają powierzchnię użytkową 145…


Domy w zabudowie bliźniaczej
inwestycja planowana

Inwestycja obejmuje budowę 6 domów w zabudowie bliźniaczej. Domy charakteryzuje przyjazna architektura wykorzystująca eleganckie i trwałe materiały gwarantujące wysoki komfort użytkowania. Projekty domów zostały starannie przemyślane tak, aby n…


Porąbki Premium
w sprzedaży

PORĄBKI PREMIUM  to I etap nietuzinkowej zabudowy terenu przy ulicy Porąbki w Rzeszowie. Kilka naniesionych na siebie brył, dach dwuspadowy, duże okna - gwarantujące optymalne nasłonecznienie, taras, garaż, ogrodzenie w formie modnego gabionu, …


Osiedle Tarnopolska
ostatnie domy

Osiedle Tarnopolska to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i wygodę, a zarazem chcących mieszkać w Rzeszowie. W skład osiedla wchodzić będzie 10 domów w zabudowie bliźniaczej oraz dom jednorodzinny. Osiedle położone jest w południowe…


Osiedle na Wzgórzu
nowość

OSIEDLE NA WZGÓRZU  INWESTYCJA  OSIEDLE NA WZGÓRZU  to efekt współpracy firm  INŻYNIERII RZESZÓW S.A.   oraz  IR DEVELOPMENT SP.Z.O.O. SP.K . Największym atutem Osiedla na Wzgórzu jest atrakcyjne położenie na widokowej działce z funkcjo…


Osiedle domów jednorodzinnych w Niechobrzu
w sprzedaży

Osiedle domów jednorodzinnych zbudowanych wegług indywidualnego projektu. Powierzchnia domów wynosi 150 m2 + garaż 30 m2 w bryle budynku. Każdy z domów znajduje się na działce o powierzchni ok. 12 arów. Osiedle jest ogrodzone, posiada wewn…


Osiedle Herbowa
ostatnie domy

Osiedle Herbowa to zespół nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie usytuowane w uroczej i cichej dzielnicy Rzeszowa. To lokalizacja wymarzona dla rodzin z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury komuni…


Osiedle Ropczycka
ostatnie mieszkania

Kameralne  osiedle Ropczycka to zespół mieszkań i szeregówek zlokoalizowanych   w cichej i komfortowej, zachodniej części Rzeszowa. Ta nowoczesna inwestycja wyróżnia się nowatorską architekturą oraz niską, jednorodzinną zabudową. Doskonał…